Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Żabiny

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z tarasem Żabiny

Żabiny,warmińsko-mazurskie

670 000 zł155 m² 4 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:762 m²

Dom w Żabinach gm Rybno. Powierzchnia 155m , piętrowy : parter z bardzo dużym salonem ok. 40 m z wyjściem na zadaszony taras,kuchnia z oknem , mały pokój, łazienka, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Żabiny

Żabiny,warmińsko-mazurskie

10 zł/m²77,40 m² 774 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nieczynny Dworzec Żabiny (dz. 305, obr. Żabiny) o pow. użytkowej 77,40 m2. Wywoławcza cena wynajmu wynosi 774,00 zł/netto miesięcznie. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Stare Miasto

Stare Miasto(Żabiny + 13 km)

159 000 zł1 100 m² 144,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie możesz wybudować wymarzony dom dla swojej rodziny, a przy okazji iść nad jezioro albo do lasu w przysłowiowych kapciach, koniecznie zapoznaj się z moją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wysoka Wieś

Wysoka Wieś(Żabiny + 24 km)

525 000 zł23 979 m² 21,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

24 tysiące metrów kwadratowych ziemi, która opowiada o śladach dzikich zwierząt i blasku gwiazd niezgaszonych przez miejskie światła. Tu możesz zbudować dom z dala od zgiełku, za to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Ostrowite

Ostrowite(Żabiny + 14 km)

248 000 zł3 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 3100 m , położoną w sercu malowniczej wsi Ostrowite, w gminie Dąbrówno, powiat Ostróda. Lokalizacja: - działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Filice

Filice(Żabiny + 13 km)

79 000 zł1 320 m² 59,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka budowlana pod dom jednorodzinny - Filice, gmina Działdowo 60 zł/m | Działka   m | Cena: 79 000 zł Wyobraź sobie miejsce tuż przy drodze wojewódzkiej 542, gdzie masz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wysoka Wieś

Wysoka Wieś(Żabiny + 24 km)

800 000 zł19 334 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren u podnóża Góry Dylewskiej po byłym siedlisku, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania, przeznaczona na zabudowę obejmującą funkcję (alternatywnie) mieszkalną, turystyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Skłodowskiej-Curie

Nr 7,Działdowo(Żabiny + 18 km)

14,76 zł/m²226,23 m² 3 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu kompleksu pomieszczeń o powierzchni 226,23 m2 na piętrze w budynku dworca pkp Działdowo. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mielno

Mielno(Żabiny + 24 km)

110 000 zł1 014 m² 108,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę budowlaną ujętą w planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Grunwald. Działka o powierzchni 1014 m2 o wymiarach 21/47 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Skłodowskiej-Curie

Nr 7,Działdowo(Żabiny + 18 km)

15,01 zł/m²36,83 m² 553 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu lokalu nr 1/26 o powierzchni 36,83 m2 na piętrze w budynku dworca pkp Działdowo. Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Klonowo

Klonowo(Żabiny + 20 km)

698 000 zł142 m² 4 915,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mazury - dom nad Jeziorem Klonowskim. Wśród lasów i jezior, na skraju wsi Klonowo znajduje się oryginalna mazurska chata. Wnętrze zmodernizowano, odnowiono i dobudowano przeszklony salon.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabiny

Żabiny,warmińsko-mazurskie

370 000 zł155 m² 2 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Don znajduje się z dała od głównej drogi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabiny

Żabiny,warmińsko-mazurskie

370 000 zł155 m² 2 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom znajduje się z dała od drogi głównej. Kontakt whatsapp. Messenger. Marek Chodun

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij